„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich
Provokace bez Legrace na banzone.cz Provokace bez Legrace na youtube.com Provokace bez Legrace na facebook.com

Wosecká Bouda 6 – 8.6.2013 |

Wosecka Bouda 6 Foto: Máky von Mynařík
fotky budou dodány

V sobotu 8. června jsme zahráli spolu s kapelami VAPID, STRIP DOLLS, SUBSTANCE D, ZÁKLADNÍ NEDOSTATEK, LAIK, ŠAJN, INFINITO, BUDULÍNEK, UGANDA v parádním prostředí Wosecké Boudy. Kde jinde než v Oseku u Rokycan. Byl to parádní slunný den, bouřka nás minula a po minulých povodňových dnech úžasnej relax.

Dorazili jsme kolem 17 hodiny. Dali nějaké to pivo a klobásu, pohovořili s dlouho nevídanými kamarády, proposlechli si tvorbu nám známých i neznámých kapelek. Slečny z INFINITO na mě osobně udělali dojem. Skvělý hlasy a nášup jak má bejt ;)

Line-up se lehce natáhl a my se svých nástrojů chopili kolem jedné hodiny po půlnoci. Publikum bylo na tuto noční hodinu opravdu bujaré.

V ranních hodinách jsme se vydali na cestu domů. Tímto bychom chtěli poděkovat našemu kamarádovi Honzíkovi, který se tento den obětoval jako řidič a rozvezl nejen kapelu, ale i kamarády, kteří na nás pravidelně chodí zapařit.

VIDEOREPORT ZDE:

UPOUTÁVKA Z ROCKRADIA:

DÍK KAPELÁM ZA SKVĚLEJ VEČER, HONZOVI Z UGANDY ZA POZVÁNÍ A VŠEM CO SI PŘIŠLI ZAPAŘIT A PODPOŘIT NÁS !
Pepé