Provokace bez Legrace na banzone.cz Provokace bez Legrace na youtube.com Provokace bez Legrace na facebook.com

O kapele

Kontakt

Pokud by jste měli zájem nás někde slyšet, napište na profil na bandzone.cz nebo na email michalvanik@seznam.cz

Historie

Jako kapela jsme začali fungovat koncem léta 2010. Prvními členy byl trubač Pepé a basák Majkl. Jako další k nám přibyl zpěvák Jenda (který od roku 2012 již není součástí kapely a připojil se k nám nádherný a ženami obletovaný Hahny), se kterým jsme se domluvili na oslavě našich kamarádů v nedalekym Kameňáku. Tady taky vznik název Provokace Bez Legrace. Potom následovalo zkušební hraní nás tří, ale neodmyslitelně chyběla kytara a bicí. Začali jsme hledat. Dostala se nám ta čest hrát s bubeníkem Márvem, kterej fakt válí. Proběhlo několik zkoušek, ale kytarista pořád nebyl na obzoru. Naší spásou se stal Pája, kterej už dřív hrál v kapele Irokess a s kytárkou si fakt rozumí. Bohužel od nás odstoupil trubač Pepé kvůli nedostatku času, ale za nějakej čas se k nám opět připojil, ale tentokrát s harmonikou, se kterou si rozumí líp:) Sehráli jsme se docela rychle a všechno šlape, jak má:) Snažíme se vytvářet co nejvíc svejch věcí. Objevujou se v nich prvky punku, skáčka i metalu. Přijďte si poslechnout na nějakej budoucí koncík:)

Současnost

Uplynuly skoro 3 roky od našeho založení a nám se podařilo odehrát desítky koncertů. Zahráli jsme si například s kapelami SPS, SAS, Inseminační Stanice, Zakázaný Ovoce, Zputnik, Totální Nasazení, Budulínek a mnoho dalších… a to je zážitek na celý život ;))

Nyní plánujeme nahrání dema a sbíráme finance jak se dá abychom mohli kus naší tvorby zvěčnit. Proto choďte na koncerty, nakupujte placky a trika hovada :D